Nezapamćen VAR haos u derbiju Španije: Sudija gledao snimak zbog mogućeg penala za Real, pa dosudio jedanaesterac Sevilji

Sportal blic 09.05.2021  |  P. L.

Fudbaleri Real Madrida i Sevilje su igrali nerešeno 2:2 nakon velike drame u španskoj prestonici i velika borba za titulu u Primeri još uvek traje.

Prvi je još uvek Atletiko sa 77 bodova, potom Real i Barselona imaju po 75 bodova, dok iz trke polako ispadaju Andalužani koji su primili gol u finišu i osvojili samo jedan bod te imaju 70. Utakmicu je obeležila prava drama u 78. minutu i bizarna situacija gledanja VAR snimka pošto su arbitri razmatrali sporne situacije koje su se desile na dve strane terena. Najpre je VAR već jednom prekinuo radost domaćih nakon što je Karim Benzema zatresao mrežu u 12. minutu