Poluvreme - Davidovac nosi Zvezdu, proglasili najgoreg stranca u klubu ikada? (TVITOVI)

Sportske.net 11.05.2021  |  Sportske.net

Crvena zvezda mts nakon prvog poluvremena vodi protiv Igokee u majstorici polufinala plej-ofa sa 48:35.

Neizvesno u prvih par minuta, a onda je Zvezda dodala gas nakon poena Jošila. Noko je pogodio dva bacanja, potom je i Volden pogodio trojku, Grej na drugoj strani vratio, da bi Noko sa dva realizovana napada doveo Zvezdu do 18:11. Odličan je bio Noko u prvoj deonici, pogodio je i Dobrić trojku i domaćin je imao +12 na kraju prve četvrtine. Održavala je Zvezda prednost, stigla čak i do +15 nakon poena Davidovca, a onda je isti igrač pogodio trojku za ogromnih +18 na