Crno-beli bez milosti Voždovac se nadao čudu jer bi da opstane u Superligi, a Partizan mu napunio mrežu

Sportal blic 15.05.2021

nisu imali milosti u pretposlednjem kolu protiv , savladavši u Humskoj goste sa 3:0 (1:0).

Crno-beli su, posle Jojićevog centaršuta, u 21. minutu poveli autogolom Bogdanovića, da bi se potom rezervisti pobrinuli za još dva pogotka u nastavku. Najpre je mladi Jović iskoristio odlično dodavanje "kolege sa klupe", Natha, da u 73. minutu iz srca peterca sruši snove "znajeva" o eventualnom uspehu na ovom gostovanju, koji bi im značio u borbi za opstanak, a onda je i sam Izraelac dao gol, i to šest minuta kasnije, glavom, kada je hteo da samo zaobiđe golmana