Partizanovi kadeti "poleteli" ka tituli: Malo im fali da obore rekord Džigija, Mitra, Markovića...

Telegraf 16.05.2021  |  Telegraf.rs

Oni su vezali čak 24 pobede, čime su zaista dominantno uzeli pehar uz svom uzrastu

Partizanova fudbalska akademija još jednom je pokazala svoj veliki kvalitet. Kadetska selekcija crno-belih je današnjom pobedom protiv TSC-a (5:0) na dominantan način uspela da se dokopa trofeja u svom uzrastu, ostavivši sve ostale rivale daleko iza sebe. Rezultat na poluvremenu je bio 1:0 nakon pogotka Serdara u 20. minutu, a crno-beli su "dodali gas" u nastavku. Isti fudbaler se upisao u strelce u 64. minutu, a prethodno je Veljić gol postigao u 48. minutu.