Čudo neviđeno u premijer ligi! Golman dao gol za pobedu Liverpula u 94. minutu i sačuvao snove o Ligi šampiona! /video/

Sportal blic 16.05.2021

Na neverovatan način je završen meč Vest Bromvič Albion - Liverpul.

Crvenima je na ovom gostovanju trebala pobeda kako bi, uz dve utakmice do kraja prvenstva, zadržali šanse da od Čelsija preotmu četvrtu poziciju, a trijumf su i ostvarili - golom golmana u 94. minutu. Pri rezultatu 1:1, čuvar mreže Liverpula Alison otišao je u kazneni prostor rivala i iskoristio asistenciju Aleksander-Arnolda da glavom, neometan, pogodi dalji ugao gola rivala. Ovaj pogodak Alisona, koji se po završetku meča rasplakao, ostavio je ekipu Jirgena Klopa