Lazić protiv časovnika - 1:0! Kapiten Zvezde maestralno pogodio u poslednjoj sekundi - sudije gledale snimak i rekle da je sve regularno (video)

Srbija danas 16.05.2021
Lazić protiv časovnika - 1:0! Kapiten Zvezde maestralno pogodio u poslednjoj sekundi - sudije gledale snimak i rekle da je…

Za kraj poluvremena.

Košarkaška sezona polako se bliži kraju, a ABA liga je ušla u samu završnicu. Večeras je počela finalna serija između Crvene zvezde i Budućnosti. Tesna i napeta utakmica kakva se i očekivala od finala. Zvezda je dobila prvo poluvreme 44:38, a taj rezultat je postavio Branko Lazić polaganjem u poslednjoj sekundi druge četvrtine. Sudije su gledale snimak, ali je ipak sve bilo regularno i koš je priznat. Pogledajte i sami taj momenat: Branko Lazić beats the halftime