Komplikuje se, Sent Etjen igrao za velikog neprijatelja, i u Francuskoj odlučuje poslednje kolo!

Sportske.net 16.05.2021  |  Sportske.net

Ekipa Lila je na svom terenu dočekala Sent Etjen i nije uspela da dobije meč, bilo je samo 0:0.

Na ovaj način su gosti pomogli Pari Sen Žermen koji bi mogao u slučaju titule da se izjednači sa Sent Etjenom sa 10 titula prvaka Francuske, što je, inače, rekord u Francuskoj. PSŽ je sa tri gola častio danas raspoloženog Rajkovića, Rems je bio prilično slab u ovom duelu i Parižani su prišli u ovom trenutku na samo bod zaostatka u odnosu na Lil. Nejmar u 13. iz penala, potom Mbape pogađa 11 minuta kasnije, da bi na 3:0 povisio u 68. minutu Markinjoš. Konačnih 4:0