Veče korektnih izjava, Miloje o Zvezdinom trijumfu...

Sportske.net 16.05.2021  |  Sportske.net

Iako je Budućnost na pola minuta pre kraja prišla na samo dva poena zaostatka, Zvezdin trijumf nije bio ugrožen, s obzirom da je odmah zatim poentirao Lojd sa linije penala, a na kraju su se crveno-beli odbranili i zadržali konačnih 82:78.

Imala je Zvezda i 15 poena prednosti u drugom poluvremenu, praktično je sve vreme vodila, izuzev u par trenutaka kada su gosti dolazili do minimalnog vođstva i nema dileme da je večeras slavio bolji tim. Jasno je to i treneru Budućnosti Dejanu Milojeviću. ''Zvezda je bila čvršća, ovakve utakmice dobijaju takve ekipe. Lazić i Dobrić su uradili veliki defanzivni posao, ključni posao na našim bekovima, a dozvolili smo im mnogo ofanzivnih skokova. Rekao sam da će