Ponovo na istom mestu! Brentford nakon sjajnog preokreta juri Premijer ligu posle 74 godine

Sportske.net 22.05.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri Brentforda plasirali su se u finale plej-ofa Čempionšipa pošto su u revanšu savladali Bornmut sa 3:1, te slavili ukupnim skorom od 3:2.

Išao je ovaj duel u drugom smeru posle pet minuta na ovoj utakmici kada je Danžuma doneo prednost gostima, koji su u tom trenutku imali dva gola viška. Napominjemo da se pogodak u gostima u plej-ofu ovog takmičenja ne računa. Potom je usledila katastrofa za Bornmut, a ključan trenutak dogodio se u 28. minutu kada je štoper Mepam zaradio direktan crveni karton. On se kockao bez razloga, saigrači mu nisu javili da obrati pažnju na leđa, što je iskoristio Embeumo koji