Muk: 15.000 njujorčana "čuo" se do Srbije! Bogdan Bogdanović "bacio na konopce" Nikse, Tre Jang ih nokautirao - "brejk" Atlante u Medison Skver Gardenu!

Sportal blic 24.05.2021  |  Dr. P.
Muk: 15.000 njujorčana "čuo" se do Srbije! Bogdan Bogdanović "bacio na konopce" Nikse, Tre Jang ih nokautirao - "brejk"…

našeg Bogdana Bogdanovića sjajno su počeli : brejkom u Njujorku! Hoksi su savladali Nikse usred slavnog “Medison Skver Gardena” u prvom meču prvog kola doigravanja za titulu, i to pred 15.000 navijača, rezultatom 107:105, a “jastrebovi” su imali dva junaka.

Prvi je čovek odluke - , koji je u poslednjoj sekundi pogodio “flouter” za pobedu, a drugi - , koji je "propradio" u poslednjoj četvrtini i ubacio, možda, i ključnu trojku za svoj tim kojom je poravnao rezultat na početku poslednjeg minuta utakmice na 103:103. Hoksi su odbranili sledeći napad, a zatim je Jang pogodio dva slobodna bacanja. Usledio je sjajan koš Derika Rouza za novo izjednačenje, da bi, uz salvu psovki i zvižduka sa tribina, Jang rešio meč u