Потпуковник полиције: МУП на време интервенисао у Бетон хали
Нова 24.05.2021 | Аутор:Бета Аутор:Бета

Потпуковник полиције Радослав Репац оценио је да је реакција полицајаца у суботу увече, приликом нереда дела навијача Црвене звезде код Бетон хале у Београду, била "правовремена" и да им је требало мање од пет минута да интервенишу. „Од момента када смо сазнали да је дошло до нарушавања јавног реда и мира, требало је мање од пет минута да јединица удје и да групу од 1.500 навијача потисне од самог места инцидента ка Бранковом мосту и да при том изолује групу од








