"Ми смо екипа која се не предаје!" Дејан Милојевић након друге победе Будућности над Звездом у "Морачи": Нека мајсторица буде добра и фер утакмица!
Спортал блиц 24.05.2021

Иако је после два пораза у Београду деловало да је Будућност на конопцима, После доста драме и великог преокрета, Подгоричани су победом у четвртом мечу серију вратили у Београд.
Након утакмице, тренер Будућности Дејан Милојевић је имао разлога за осмех, а посебно је похвалио карактер своје екипе. - Више пута сам истицао да смо екипа која се не предаје. То смо данас и показали. Осетило се да је екипа психолошки пала када се повредио Рид. Публика може да ужива у оваквим утакмицама, рекао је Милојевић. Велики хендикеп за Будућност је повреда Вилија Рида, који је меч завршио на почетку другог полувремена, а томе је било пар речи након меча. -