Đoković zakomplikovao situaciju, a onda ‘razbio’ Martina: ‘Prvi reket sveta’ je u finalu!

Hot sport 28.05.2021  |  Dimitrije Nišavić Vukašin

Uskoro počinje drugi polufinalni meč! Najbolji teniser na planeti je savladao Andreja Martina u polufinalu Beograd opena.

Meč u glavnom gradu Srbije je završen rezultatom 2:1. Novak je do pobede stigao nakon jednog sata i 57 minuta igre. Srbin je bio ubedljiv u prvom setu i dobio ga je sa 6:1. Slovak je napravio iznenađenje i neočekivano stigao do drugog seta rezultatom 4:6. Đoković je po ko zna koji put pokazao zašto je najbolji na planeti. Nole je odlučujući set osvojio sa fenomenalnih 6:0. Uskoro u Beogradu počinje i drugi polufinalni susret. Novak će u borbi za titulu igrati