Amerikanke totalno nadigrale Srbiju: Naše odbojkašice izgubile u tri seta, posebno loš treći

Sportal blic 31.05.2021

Podmlađena ženska seniorska reprezentacija Srbije poražena je u prvom meču drugog vikenda Lige nacija 2021.

SAD su večeras, u utakmici 1. kola drugog vikenda pobedile Srbiju sa 3:0, po setovima 25:20, 25:16 i 25:12, posle 85 minuta igre. Odbojkašice SAD dvostruke uzastopne pobednice Lige nacija opravdale su ulogu favorita i savladale Srbiju. Izabranice Aleksandra Vladisavljeva su u prvom setu bile ravnopravan rival do završnice, kada su iskusnije Amerikanke preuzele kontrolu rezultata. Slična situacija je viđena i u drugom setu, ali su SAD otpor Srbije slomile već