Вакцинисано више од 50 одсто људи у Београду

Нова 02.06.2021  |  Аутор:Фонет Аутор:Фонет
Вакцинисано више од 50 одсто људи у Београду

Закључно са јучерашњим даном у Београду је вакцинисано 710.555 грађана, што је 51,1 одсто укупне пунолетне популације, објавио је на свом Фејсбук профилу заменик градоначелника Горан Весић.

Ревакцинисано 609.870 људи или 43,8 одсто укупне пунолетне популације, док је у старосној доби између 65-74 године вакцинисано 80,15 одсто. хттпс://ввв.фацебоок.цом/Горан.Весиц.званицна.страница/постс/4573280736033130 У Београду је од почетка масовне имунизације дато укупно 1.320.425 доза вакцина. „Приближавамо се остварењу нашег коначног циља да до краја јуна у Београду буде вакцинисано 750.000 људи“, навео је Весић.

Повезане вести »

Кључне речи

Региони, најновије вести »