Federer nastavio sa odličnim igrama: Švajcarac pobedio Čilića i izborio treće kolo Rolan Garosa

Večernje novosti 03.06.2021  |  Novosti online

Ipak, nije to omelo Hrvata koji je identičnim rezultatom dobio drugi set i uneo neizvesno u meč. Baš takav je bio treći segment duela. Teniseri su razmenili po jedan brejk, i odveli set u taj-brejk u kome je Federer samo jednom rivalu oduzeo servis, što mu je bilo dovoljno da dođe na korak od pobede. Nakon gubitka seta povratka za 32-godišnjaka nije bilo. Švajcarac je diktirao igru u četvrtom setu i bez većih problema je priveo meč kraju koji je trajao dva sata i