Неуспех Србије након четири сета: После сензационалног преокрета против Француза, Бразилци победили наше одбојкаше

Мушка сениорска репрезентација Србије претрпела је пораз после четири сета у последњој утакмици другог викенда Лиге нација 2021. у Риминију.

Бразил је данас у 3. колу победио Србију са 3:1, по сетовима 23:25, 25:23, 25:15 и 25:22, после 126 минута игре. Није Србија успела да савлада Бразил у Риминију, у мечу у коме су изабраници Слободана Ковача били равноправан ривал током већег дела меча. Ипак, био је то један од оних дана када не иде баш све како је планирано, па је изостала препознатљива игра, што је ривал као што је Бразил и те како знао да искористи. У оквиру трећег викенда, од 9. до 11. јуна,