Kapiten Orlića Kamenović: Pritisak je na Brazilcima

Sportski žurnal 08.06.2021

Imala je mlada reprezentacija bolje šanse, u poslednjih deset minuta čak i igrača više na terenu, ali nije uspela da savlada selekciju Rusije (0:0), ipak pred Orlićima je danas znatno teži zadatak. Na stadionu “Rajko Mitić” mlada selekcija Srbije (19) dočekuje selekciju Brazila, sastavljenu od igrača do 23 godine

Uprkos svemu viđenom protiv Rusije Zvonko Živković, selektor Orlića može da bude zadovoljan jer činjenica je nije mogao da računa na najbolji tim koji Srbija ima u ovom uzrastu. Dobar utisak je ostavila odbrana kojom je u prvom poluvremenu besprekorno komandovao kapiten Dimitrije Kamenović, igrajući na mestu štopera, dok se u nastavku utakmicu na istom mestu odlično snašao još jedan đak Čukaričkog Uroš Drezgić. - Nismo kompletni na ovom okupljanju, neki od