Ameri iscrpljeni posle krune u Ligi nacija, Berhalter meša karte protiv Kostarike

Mozzart sport 09.06.2021

Prijateljska utakmica: Sjedinjene Američke Države noćas u Juti dočekuju selekciju iz Srednje Amerike. Promo kvota u Mozzartu na pobedu Jenkija je 1,70

Nema odmora za Jenkije. Amerikanci su pre tri dana osvojili premijerno izdanje Konkakaf Lige nacija posle dramatičnog meča u Denveru protiv Meksika u finalu i pobede sa 3:2 posle produžetaka. Junak domaće selekcije bio je rezervni golman Itan Horvat. Čuvar mreže Briža je dobio šansu u nastavku umesto Zakarija Stefena iz Mančester Sitija i u drugom minutu sudijske nadoknade drugog produžetka je odbranio jedanesterac meksičkom veteranu Andresu Gvardadu, fudbaleru