Đoković nije mogao da veruje! Novak ostao u šoku zbog ponašanja sudije u dramatičnom momentu meča s Nadalom!

Sportal blic 11.06.2021

Novak Đoković i Rafael Nadal su se sastali u polufinalu Rolan Garosa, a u dramatičnoj završnici trećeg seta desila se pomalo neverovatna scena. je vodio sa 3:6, 6:3, 4:3 kada je došao do brejk prilike.

A onda... Onda je Noleta je sudija Eva Asderaki prilično šokirala. Jer, kada je Rafa izgradio pomenutu brejk šansu, dugo mu je trebalo da se namesti za prijem servisa. Novak ga je čeka, čekao... I, kada je Španac konačno bio gde treba, Đoković je počeo pripremu za početni udarac - i bio opomenut (!?) za probijanje vremena za servis. Nasmejao se Nole, pa se "zainatio" - osvojio dve naredne razmene udaraca direktnim poenima, a dva minuta kasnije naterao Nadala na