Вазура: Добили смо најтежег противника, али смо оптимисти

Вазура: Добили смо најтежег противника, али смо оптимисти

Генерални директор Партизана Милош Вазура рекао је да су црно-бели добили најтежег противника у другом колу квалификација за Лигу конференција, словачку Дунајску Стреду, али да је оптимиста да ће, уз појачања, проћи даље

"Извукли смо најтежег од понуђених противника у жребу, али апсолутно верујемо у нашу екипу, тренера Александра Станојевића, квалитет који поседујемо, а који ћемо додатно надградити појачањима. Зато смо оптимисти и надамо се добром резултату", навео је Вазура. Партизан ће у првом мечу бити домаћин, 22. јула, а реванш се игра седам дана касније у Словачкој. "Квалитет нашег ривала, који је права колонија интернационалаца, још је један од доказа да Лига конференција

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »