NBA: Loše vesti za Srbiju, Bogdan se povredio u Atlantinom porazu od Filadelfije (video)

Hot sport 19.06.2021  |  HotSport Vukašin Cvetković

Košarkaši Filadelfije izborili su se za majstoricu u polufinalnoj seriji Istoka protiv Atlanta Hoksa, pošto su u šestom meču slavili sa 104:99.

Rezultat u pobedama je 3-3, a odlučujući sedmi meč igraće se u Filadelfiji. Srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović je ranije završio meč, zbog povrede desnog kolena. Bek Hoksa je za 28 minuta na parketu ubacio 7 poena . Atlanta je bolje počela meč i bila je u vođstvu gotovo kompletno prvo poluvreme. Ipak, igrači sa klupe su uradili veliki posao za Seventisiskserse na ovom duelu i vratili ih u život. Set Kari je potom pokrenuo seriju Filadelfije od 12:0, kojom su