Гризман: Кад ми истекне уговор са Барсом, одлазим у САД
Моззарт спорт 19.06.2021

“Обожавам ту земљу, културу, НБА”, каже Француз
Има Антоан Гризман јасан план како ће му изгледати каријера све док не дође до краја. Француски репрезентативац и фудбалер Барселоне планира да наредне три године проведе на Старом континенту, а онда да оде у МЛС лигу. Нема то толико везе са фудбалом, колико Гризман обожава САД као земљу. “Имам уговор са Барселоном на још три године. Морам да водим рачуна о свом телу, јер свашта може да се догоди. Уговор ми истиче у лето 2024. године и после тога сматрам да ће











