Neverovatni Azuri su novi svetski rekorderi, 31 meč su bez poraza, primili gol posle 1.169 minuta

Telegraf 26.06.2021  |  Telegraf.rs

Feantastičan posao radi Manćini sa ekipom koja se večeras plasirala u četvrtfinale Evropskog prvenstva

Italijani su novi svetski šampioni - u broju minuta bez primljenog gola! "Skvadra" Roberta Manćinija je u meču osmine finala Evropskog prvenstva protiv selekcije Austrije, u pobedi od 2:1, postavila rekord po broju minuta bez primljenog gola, računajući sve mečeve. Manćinijev tim je 11 utakmica sačuvao svoju mrežu, uspeo je to i u regularnom delu meča sa Austrijom, ali je Kalajdžić u završnici produžeaka matirao Donarumu. Italijani su protiv Austrijanaca