Nemac je veoma tužan zbog promašaja: ‘To je trenutak kada imate priliku da celu naciju bacite u ekstazu! Boli me kada razmišljam’ (video)

Hot sport 30.06.2021  |  HotSport HotSport HotSport
Nemac je veoma tužan zbog promašaja: ‘To je trenutak kada imate priliku da celu naciju bacite u ekstazu! Boli me kada…

Nacionalni tim Nemačke je završio učešće na EP u prvoj rundi nokaut faze.

Reprezentacija Engleske je na čuvenom ‘Vembliju’ savladala Nemačku. Pitanje pobednika rešili su Rahim Sterling i Hari Kejn u završnici drugog poluvremna. Veliku priliku za izjednaćenje pri rezultatu 1:0 u 81. minutu propustio je Tomas Miler. Fenomenalni fudbaler Bajerna je izašao sam ispred golmana Pikforda. Napadač se namestio u trku, a zatim uputio udarac. Milimetri su odlučivali i lopta je završila malo pored stative. -To je bilo to, taj jedan trenutak koji vam