U polufinale protiv Španije ide - Italija! "Azuri" kao nekada, počistili i Belgiju, a ponovo smo gledali mučne scene na euro!

Sportal blic 02.07.2021
U polufinale protiv Španije ide - Italija! "Azuri" kao nekada, počistili i Belgiju, a ponovo smo gledali mučne scene na…

Fudbaleri Italije uspeli su da savladaju ekipu Belgije u četvrtfinalu Evropskog prvenstva rezultatom 2:1! "Azuri" su tako zakazali duel protiv Španije u polufinalu - kako nekada! Golove za Italijane postigli su Barela i Insinje, a nadu Belgijancima dao je Romelu Lukaku, međutim, nisu uspeli.

Svi su očekivali neverovatan meč, a tako je bilo od samog starta. Italijani nisu pipnuli loptu u prvih 10 minuta, a onda su Belgijanci u šoku gledali na semafor posle 13. minuta. Pisalo je 1:0 za “azure”, ali je usledila VAR provera. Iako su uveliko Italijani slavili gol Bonućija, sudija je pokazao da je u pitanju – ofsajd! I jeste bio, opravdano je prestala radost navijača sa “čizme”. Odgovorila je Belgija. Igrao se 22. minuta kada su imali strašnu šansu preko