Ostao bez kluba, pa zablistao na Kopa Amerika! Mesi namestio dva gola, a onda pravom bombom odveo Argentinu u polufinale /video/

Sportal blic 04.07.2021
Ostao bez kluba, pa zablistao na Kopa Amerika! Mesi namestio dva gola, a onda pravom bombom odveo Argentinu u polufinale…

Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u polufinale Kopa Amerike, pošto je u četvrtfinalu ubedljivo savladala Ekvador, rezultatom 3:0.

Junak utakmice bio je koji je učestvovao u sva tiri gola "gaučosa" i koji kao da želi da se "nametne",. Mesi je pokazao klasu na ovoj utakmici, na kojoj je upisao dve asistencije, za prva dva gola, a onda sve začinio spektakularnim pogotkom. Lionel Mesi je asistirao za vođstvo Argentine Rodrigu de Paulu, u 40. minutu dok je strelac drugog gola posle asistencije kapitena bio Lautaro Martinez, u 84. minutu Konačan rezultat postavio je upravo Mesi, u nadoknadi