Bes, tuga, očaj... Pljušte kritike, zna li Kokoškov šta mu je činiti? I ne samo on...

Sportske.net 04.07.2021  |  Sportske.net

Reprezentaciju Srbije nećemo gledati na Olimpijskim igrama u Tokiju posle večerašnje očajne igre u finalu kvalifikacionog turnira u Beogradu protiv Italije. ''Azuri'' su trijumfovali rezultatom 102:95, pa će oni u grupu sa Nemačkom, Australijom i Nigerijom na Olimpijskim igrama.

Naš tim je od početka ovog turnira igrao loše u odbrani, selektor Kokoškov je bio svestan toga i za večerašnji meč je najavljivao ispravljanje grešaka u defanzivi, ali ne samo da to nismo videli, nego su Italijani kao od šale rešetali naš koš, iz svih pozicija. Nismo imali ni odbranu, ni šut, izuzev u par navrata tokom prvog poluvremena, uz veoma loš skok i previše izgubljenih lopti u napadu. A tek ono što se dešavalo od početka treće četvrtine bio je totalni