Partizan bolji od Rostova, ali na semaforu se to ne vidi, Rikardo promašivao stopostotne šanse!

Sportske.net 08.07.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri Partizana večeras igraju poslednju utakmicu na pripremama u Sloveniji, rival im je ruski Rostov, a posle prvog poluvremena rezultat je 0:0.

Partizan je imao duže loptu u svom posedu i prvi je mogao i do vodećeg gola. Lazar Marković je u desetom minutu povukao kroz sredinu, potom odložio loptu na levu stranu za Uroševića, čiji šut završava tik pored leve stative. Devet minuta kasnije Rostov opasno preti. Njiihova akcija tekla je po desnoj strani, usledio je odličan centaršut Gigovića za ''zaboravljenog'' Hašimota koji iskosa sa leve strane gađa bliži ugao, ali pogađa stativu sa desetak metara od gola.