Što ne može Rikardo, može sjajni Milovanović! Pobeda Partizana za kraj priprema!

Sportske.net 08.07.2021  |  Sportske.net

U četvrtoj, poslednjoj utakmici tokom priprema u slovnačkom Ptuju, Partizan je danas savladao ekipu ruskog Rostova rezultatom 1:0.

To je ukupno treći trijumf crno-belih, posle pobeda nad Koprom i Krakovijom, uz remi sa Murom nedugo po dolasku u Ptuj. Partizan je današnju utakmicu započeo u sastavu: Stojković, Miljković, Saničanin, Vujačić, Urošević, Zdjelar, Pantić, Marković, Natho, Jojić, Rikardo Gomeš. Tokom prvog poluvremena crno-beli su stvorili nekoliko odličnih prilika i šteta je što bar jednu od njih nisu iskoristili. Prvi put je Partizan pripretio u desetom minutu kada je Lazar