Ohi kao kaznena ekspedicija: Pogledajte dva gola novog Zvezdinog napadača! A tek makazice... (video)

Večernje novosti 12.07.2021  |  Novosti

Golgeter Moldea učestvovao je u ubedljivom trijumfu protiv Oda (5:0) sa dva pogotka. Omoižuanfo se upisao u listu strelaca u 30 i 62. minutu, bili su to treći i peti pogodak raspucanog domaćina. Pogledajte i sami pogotke Ohija na 2:00 i . Najlepši trenutak na meču svakako su makazice Magnusa Gredema u 57. minutu koje se nalaze na 2:50. Molde se nalazi na liderskoj poziciji u šampionatu Norveške sa pet bodova više u odnosu na drugoplasirani Bodo, a Ohi je postigao