Još jedan crni vikend na plažama Srbije: Za nekoliko sati se utopila dva čoveka, treći nestao u Dunavu
Kurir 12.07.2021
![Još jedan crni vikend na plažama Srbije: Za nekoliko sati se utopila dva čoveka, treći nestao u Dunavu](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Dve osobe su se utopile, dok se za jednim BRastovničko jezero eograđaninom koji je nestao u Dunavu još traga za samo nekoliko sati na kupalištima u Srbiji.
Iz Rastovničkog jezera kod Prokuplja spasioci su u ponedeljak oko 10 časova izvukli telo Dragana Mladenovića, koji je u nedelju po podne nestao u vodi, nakon što je ušao da se kupa. Telo je pronađeno na svega nekoliko metara od obale, baš tamo gde je, po rečima svedoka, ušao u vodu. Više javno tužilaštvo u Prokuplju naložilo je obdukciju, nakon koje će se znati tačan uzrok smrti. Dragan je sa devojkom Violetom u nedelju bio na Rastovničkom jezeru, kao i mnogi drugi