Skandal majstor šokirao javnost: Francuz nakon poraza bacao smeće, morao da reaguje i sudija (video)

Večernje novosti 16.07.2021  |  Novosti online

U prvom setu francuski teniser je odmah napravio brejk, koji je zadržao do kraja tog perioda. Francuz je u taj-brejku drugog seta imao ukupno četiri meč lopte, od čega dve vezane, ali je taj deo igre sa 11:9 pripao Delbonisu. Prvi je do brejka u odlučujećem setu došao Argentinac u trećem gemu, da bi zatim Per u šestom gemu izjednačio rezultat. Delbonis je do ključnog brejka došao u devetom gemu, i do kraja je iskoristio prvu meč loptu za plasman među četiri