Suerliga Srbije: Čukarički slavio, meč obeležili preokreti, rasizam i crveni karton!

OK radio 17.07.2021  |  Večernje novosti, OK Radio

Fudbaleri Čukaričkog savladali su ekipu Voždovca nakon preokreta sa 2:1 u uvodnom meču nove sezone Superlige Srbije.

Meč je pored preokreta, obeležio i evrogol fudbalera gostiju, kao i rasistički ispad domaćih navijača, zbog kojeg je meč na kratko prekinut. Čukarički je na Banovom brdu nakon preokreta savladao Voždovac sa 2:1. Gosti su u devetom minutu već dobili crveni karton, kada je isključen Stanisavljević. Ipak, šest minuta kasnije, "Zmajevi" evrogolom Milojevića dolaze u vođstvo. Pred kraj prvog poluvremena, utakmica je prekinuta na kratko, a kao razlog je naveden rasizam.