Poznato od koga preti najveća opasnost: Upoznajte Kairat – sve što treba da znate o Zvezdinom rivalu u kvalifikacijama za LŠ!

Hot sport 18.07.2021  |  HotSport HotSport HotSport
Poznato od koga preti najveća opasnost: Upoznajte Kairat – sve što treba da znate o Zvezdinom rivalu u kvalifikacijama za…

Crvena zvezda će u okviru drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona gostovati kazahstanskom šampionu – Kairatu, u meču koji će biti odigran u sredu 21. jula od 16 časova.

Kairat je svoj put ka Evropi započeo od prvog kola kvalifikacija za najelitnije takmičenje. Uspeli su da eliminišu izraelskog predstavnika Makabi Haifu ukupnim rezultatom 3:1. Prvi meč između ove dve ekipe završen je nerešenim rezultatom 1:1. Iako je Makabi bio bolji rival, a Kairat pretio iz kontranapada susret je završen remijem. Makabi je poveo posle sjajne akcije i pogotka Omera Adzilija u finišu prvog poluvremena, da bi gosti tada izjednačili u 76. minutu