Kvalifikacije za lk: Čukarički imao više od igre, ali ne i rešenje za parkiran autobus! (foto)

Hot sport 21.07.2021  |  HotSport HotSport Luka Grujić

Fudbaleri Čuarkičkog i Sumgaita su odigrali nerešeno – 0:0, u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Belo-crni su bili bolji tim na Banovom brdu, imali su incijativu i želeli su da igraju fudbal za razliku od protivnika, koji je imao jedan jedini cilj, da preživi. I u tome je uspeo. Autobus je bio parkiran pred golom Sumgaita od prvog do poslednjeg minuta, a u ekipi Čukaričkog je sve štimalo, sem realizacije, pošto će belo-crni žaliti za prilika, koji je bilo mnogo ove večeri. FOTO: Starsport Prvu dobru priliku domaći su imali već u sedmom minutu, kada je Aleksa