Za mnoge: - šok preokret! Srpkinja izgubila na Olimpijskim igrama, ali će se ipak boriti za medalju u Tokiju nakon neočekivanog raspleta!

Sportal blic 24.07.2021  |  St. K.
Za mnoge: - šok preokret! Srpkinja izgubila na Olimpijskim igrama, ali će se ipak boriti za medalju u Tokiju nakon…
Srpska reprezentativka u tekvondou izborila je repasaž, gde može da se bori za bronzu na Olimpijskim igrama u Tokiju! To znači da će Srbija danas moći da osvoji još jednu medalju, pored Olimpijska vicešampionka iz Rija u kategoriji do 49 kilograma, poražena je u prvom kolu turnira u Tokiju od Adrijane Iglesijas Serezo iz Španije 12:4, koja je došala do finala i tako omogućila da se Bogdanović nadje u repasažu. Naredna rivalka biće joj Kineskinja Vu Jingju, a duel