Crvena furija opet kobna po delfine: Srbija poražena od Španije na Olimpijskim igrama u Tokiju!

Kurir 25.07.2021

Vaterplo reprezentacija Srbije izgubila je protiv Španije 12:13 (3:3, 3:5, 3:2, 3:3).na Olimpijskim igrama u Tokiju.

Španci su vodili od starta meča, ali je Srbija uvek uspevala da izjednači, igralo se bukvalno gol za gol. Izabranici Dejana Savića uspeli su sredinom druge četvrtine prvi put da povedu i to sa 5:4 kada je Đorđe Lazić postigao gol, a VAR ga potvrdio. Imali smo i 6:5 golom Filipovića, ali je došlo do pada u igri Srbiji , što Španci koriste i postižu tri gola u finišu prvog poluvremena, za prednost od dva gola na polovini utakmice Slično je bilo i u nastavku, Srbija