Na svadbi sevale pesnice: U tuči rodbine mladiću zabijen nož u oko, napadač pobegao
Blic 25.07.2021 | Nikola Morača
![Na svadbi sevale pesnice: U tuči rodbine mladiću zabijen nož u oko, napadač pobegao](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Policija traga za napadačem koji je sinoć ispred svadbenog salona "Delfina" u banjalučkom naselju Motike nožem teško ranio mladića, potvrdio je dežurni tužilac OJT Banjaluka Vukašin Kondić.
Dodaje kako je tokom svadbenog veselja došlo do sukoba porodica i robine mlade i mladoženje. – Jedan muškarac je zadobio teže povrede i ovo delo će najverovatnije biti kvalifikovano kao teška telesna povreda, a druge okolnosti se još utvrđuju, jer je bilo više sukoba između robine mlade sa jedne i mladoženje sa druge strane, ali se nije radilo o težim povredama – objasnio je Kondić za Srpskainfo. Slučaj je policiji prijavljen sinoć, a povređeni mladić prebačen je u