Senzacija u Tokiju o kojoj će se pričati: Plivač iz Tunisa zasenio svet, za njega niko nije čuo, a sad je osvojio zlato na OI

Večernje novosti 25.07.2021  |  Novosti online
Senzacija u Tokiju o kojoj će se pričati: Plivač iz Tunisa zasenio svet, za njega niko nije čuo, a sad je osvojio zlato na…

Naime, ovog 18-godišnjaka niko nije očekivao u finalu trke na 400 metara slobodnim stilom, ali on je uspeo nekako da se ugura kao osmi u borbu za medalje. Nije se samo zadovoljio time što je dospeo do finala, već je uspeo da osvojio zlato sa vremenom 3:43,26 ! Pobedio je favorizovane Australijance i Amerikance, a kada se trka završila nije mogao da veruje koliki uspeh je napravio. - Kada sam pipnuo bazen i video da sam prvi bio sam tako iznenađen! Kada sam ušao u