Od gotovog: - veresija! Kolubara imala gol prednosti, igrača više - i nije dobila Surduličane

Sportal blic 26.07.2021

U ponedeljak je odigran preostali meč 2. kola Superlige Srbije u fudbalu, a Kolubara i Radnik su u Lazarevcu podelili plen - 1:1.

Ovakvim ishodom daleko su zadovoljniji Surduličani, koji su em imali igrača manje od 53. minuta, em od trećeg minuta utakmice gubili. Lazarevčani, koji su poveli pogotkom Marka Vučetića, nisu uspeli da sačuvaju stečeno, jer je 16 minuta pre kraja Nikola Radmanovac doneo bod Radniku. Kolubara će posle prvog boda u Superligi gostovati TSC-u, koji je imao maksimalan učinak u prva dva kola, dok ekipa iz Surdulice na svom terenu čeka četvrtoplasirani niški Radnički.