Боље што сам написао књигу, него да сам ушао у задругу! Лукас проговорио о наставку аутобиографије, па поткачио Кију Коцкар!
Курир 05.08.2021

Певач Аца Лукас изазвао је буру у јавности књигом „Ово сам ја“ и док се страсти још нису стишале, у медијима се спекулисало да ће бити наставка његове аутобиографије.
Међутим, Аца то сада демантује. - Нисам најавио наставак књиге, нити имам намеру да пишем наставак. Ја сам певач и један од најпопуларнијих музичара у региону. Нисам писац и нећу бити писац. Урадио сам своју аутобиографију да не бих долазио у ситуацију као што покашавају зли језици да ме наметну да ћу бити писац. Узео сам Вању Булића који је то све уобличио и написао онако сам ја желео, иако боље пишем од 90 одсто од ових који се буне против мене. Ако неко може












