Након тајног венчања, следи гала свадба! Луна и Марко открили кога ће позвати на весеље, а ево какву венчаницу ће она носити!
Курир 05.08.2021

Луна Ђогани и Марко Миљковић су венчани у општини и пред Богом, они су донели одлуку да направе свадбу на којој ће окупити њима блиске људе, а Луна је открила какву ће венчаницу носити.
Подсећамо, њиховом венчању су присуствовали само кумови, а црквено венчање су успели да сакрију од свих и обаве церемонију у тајности. Иако су већ венчани и у општини и пред Богом, они су донели одлуку да направе свадбу на којој ће окупити само њима блиске људе. - Ја увек враћам да гледам те неке посебне клипове који не могу да се забораве. Овде нисам ни знала шта се дешава, предивно је - рекла је Луна за њихов Јутјуб канал. - Овде је све било савршено. Ја се












