Teniski šok: Rafael Nadal hteo da uhvati zalet da nokautira Novaka, a izgubio od 50. na svetu!

Sportal blic 06.08.2021  |  St. K.

E, ovo tek niko nije očekivao! Španski teniser poražen je u drugom kolu ATP turnira u Vašingtonu i to posle tri odigrana seta od Džordža Lojda Herisa rezultatom 1:2 (4:6, 6:1, 4:6).

Ovaj meč je trajao dva sata i 11 minuta, a sigurno je da će ovo mnogo uticati na Nadala pošto je uspeo da izgubi od 50. na svetu! Takođe, ovaj poraz još više dobija na "značaju" kada se uzme u obzir da je Rada otišao da igra turnir koji nikad nije igrao, a sve to kako bi se što bolje spremio za US Open. Ipak je pogrešio.. Što se samog meča tiče, Heris je u prvom setu napravio brejk pri rezultatu 3:3, spasao brejk loptu na 5:4 kada je servirao za vođstvo, preokrenuo