Partizan posle penala i totalne drame bolji od Sočija: Crno-beli nastavljaju put ka Evropi

Vesti online 12.08.2021  |  Vesti online

Fudbaleri Partizana plasirali su se u plej of Lige konferencija pošto su u 3. kolu, posle produžetaka i boljeg izvođenja penala, savladali Soči.

Prvi meč pre sedam dana u Rusiji završen je 1:1, a kako i posle 90 minuta revanša nije bilo pobednika, posle 2:2, izvođeni su penali u kojima su crno-beli uspeli da dođu do pobede. Od starta meča Partizan je napao, a prvu izglednu priliku Bibras Natho u 26. minutu. Izraelac je imao priliku iz slobodnog udarca sa nekih 20 metara, ali je golman Džanaev odlično intervenisao i izbacio loptu iz gornjeg desnog ugla. U nastavku, delovalo je da crno-beli imaju incijativu,