Ajaks na pogon Dušana tadića melje sve pred sobom: Dva gola i asistencija srpskog napadača, a tek je poluvreme! (video)

Hot sport 14.08.2021  |  Luka Grujić Dimitrije Nišavić

Pet golova na poluvremenu! Ekipa Ajaksa trenutno igra svoj prvi meč u ovoj sezoni protiv Najmegena, a trenutno na poluvremenu imaju orednost od čak 5:0.

Najbolji igrač dosadašnjeg dela meča je bez sumnje srpski napadač Dušan Tadić, koji je za 45 minuta igre upisao dva gola i jednu asistenciju. Tadić je prvo upisao asistenciju za drugi gol Ajaksa koji je postigao Mazraoui, da bi potom bio strelac četvrtog i petog gola. ⏰ | 20 Minutos ⚽ Goool do Ajax!!! 🥳 🎯 Dušan Tadić 🅰 Steven Berghuis ❌ Ajax 4⃣ 🇦🇪 @NECAOBrasil 0⃣ 📽 @burakzihni61 📌 | Eredivisie 2021/21 – 01º Rodada pic.twitter.com/47uin78eYG — 🇵🇱🇳🇱 AFC Ajax 🇧🇷🇲🇨