Brala sam maline za pijanog gazdu, umesto da mi da platu zvao me u krevet i vređao: Dve Srpkinje kod Arilja preživele pakao!

Kurir 16.08.2021
Brala sam maline za pijanog gazdu, umesto da mi da platu zvao me u krevet i vređao: Dve Srpkinje kod Arilja preživele pakao!

Dve radnice koje su krajem juna brale maline u jednom mestu između Ivanjice i Arilja tvrde da ih je vlasnika malinjaka N.

T. tokom berbe vređao, ponižavao, psovao, ucenjivao i čak seksualno uznemiravao, kao i da im je nakon svega ostao dužan za dnevnice! Sa ovim tvrdnjama se našem listu najpre obratila Zdenkica Jović (41), koja je navela da je kod gazde N. T. prvi put brala maline prošle godine i da je tada odlično prošla sa svojom ćerkom, te da je zbog toga odlučila da i ove godine dođe kod njega. - Prvog puta smo bile redovno isplaćene i nije bilo nikakvih problema tokom berbe.

Pročitajte još

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »