Pale motore u nastavku - Okršaj Belgijanaca koji tresu mreže u drugom poluvremenu

Mozzart sport 20.08.2021

Standard i Ostende, rivali u 5. kolu šampionata Belgije (petak, 20.45) postigli su 13 od 14 ovosezonskih golova u drugih 45 minuta

Novi krug belgijskog šampionata otvoriće utakmica u Liježu. Standard od 20.45 časova dočekuje trenutno drugoplasirani tim na tabeli, Ostende. Gostujući tim je kasnio na početak prvenstva. Prvu utakmicu od Šarlroe je izgubio prelako, sa 3:0, ali posle toga se razigrao. U sjajnom meču sa Genkom uspeo je da nadoknadi dva gola zaostatka, da napravi preokret i trijumfuje sa 4:3. Posle toga je savladao još i Gent (1:0) i Seren (3:2). 20:45: (2,00) Standard (3,60) Ostende