Teniseri niškog TAŽ-a nastavili da nižu uspehe - Skobelev najbolji u Sofiji, Milenović u Splitu

Južne vesti 20.08.2021  |  Marko Mitić Južne vesti

Mladi tensiseri iz Niša nastavljaju sa zapaženim rezultatima na takmičenjima širom regiona, a nove radosti TAŽ-u doneli su Stefan Skobelev, koji je u dublu osvojio ITF turnir u Sofiji, dok je na Sportskim igrama mladih u Splitu zlatnu medalju osvojio Ognjen Milenović.

Skobelev je u paru sa vršnjakom iz Turske Artakan Karahmanom u konkurenciji tenisera do 18 godina u finalu međunarodnog ITF turnira u Sofiji savladao bugarski dubl rezultatom 2:1 (6/4, 4/6, 13/11). Do velikog uspeha stigao je i Ognjen Milenović koji je osvojio 1. mesto u Splitu na takmičenju ”Sportskih igara mladih”. On je na taj način odbranio zlatnu medalju koju je na prošlim igrama osvojio takođe član TAŽ-a Nikola Jović. U Nišu je održan i turnir za tenisere i