Radnik i dalje bez poraza: Milovanović i Subotić golovima doneli četvrto mesto! (video)

Hot sport 20.08.2021  |  Vasilije Kićanović Vasilije

Radnik iz Surdulice slavio na gostovanju u Lučanima rezultatom 0:2 (0:0) U šestom kolu Superlige Srbije ekipa Radnika je slavila protiv Mladosti iz Lučana i tako nastavila niz utakmica bez poraza.

Meč je obilovao prilikama i šansama, delovalo je da će biti dosta golova, ali su se fudbaleri Radnika pošteno ispromašivali. Imala je i ekipa Mladosti svoje prilike, a najbolju je propustila u prvom poluvremenu kada Katanić nije uspeo da savlada golmana Ranđelovića. Radnik je najbolju priliku u prvom poluvremenu imao preko Lukića kada su on i Bogdanovski imali šansu da donesu prednost timu iz Surdulice, ali se čuvar Mladosti Milović istakao i sačuvao mrežu. Ipak, u